Léčba lupénky v domácnosti lidovými prostředky

Farmaceutický průmysl vyrábí mnoho léků pro boj s psoriázou. Ale syntetické léky, negativní vliv na práci vnitřních orgánů. Proto pacienti se rozhodnou strávit léčba lupénky v domácnosti lidovými prostředky.

Lupénka na lokty

Příznaky a příčiny vzniku psoriatické plakety

Etiologie vločka zbavuje prozkoumán nedostatečně. Existuje množství teorií o vzniku psoriatické plakety.

Lékaři jsou stanoveny faktory, vyvolávající lupénka:

 • Genetická predispozice.
 • Suchá kůže.
 • Silné emocionální zmatek.
 • Vliv na klesající míře do dermis rozpouštědla, spotřební chemie.
 • Přehnaná hygiena.
 • Změny hormonálních hladin (při těhotenství, v období menopauza).
 • Užívání některých léků.
 • Změna klimatu.
 • Alergie.

Lupénka je schopen zasáhnout chlupatý část hlavy, obličej, dlaně, nehty, lokty, hrudník, záda. Existuje plantární, vulgární, slza typ onemocnění. Příznaky vločka zbavuje kožních příkrovů:

 • vznik papuly růžové nebo červené barvy, které časem splývají v plaky a hradí váhy;
 • pocit chronické únavy;
 • epidermální svědění;
 • deprese.

Způsoby, jak se vypořádat s onemocněním kůže na základních a pokročilejších fázích

Léčitelé nabízejí různé způsoby, jak se vypořádat s psoriázou.

Lidové metody mohou pomoci zastavit příznaky exacerbací v počáteční fázi.

Pro léčbu lupénky používají masti, krémy, roztoky, vyrobené z přírodních složek.

Navíc se dodržuje speciální dietu.

Dobrý efekt, podle názoru mnoha pacientů, dává jóga, mantry a runy. Lidé, kteří věří v magii, čtou konspirace na měsíc na léčení.

Výhody léčby lupénky v domácnosti lidovými prostředky

Jód s medem

Existuje mnoho metod alternativní medicíny, které se používají, jak se zbavit psoriatické plakety. Ne všechny se liší účinností.

Použití osvědčených a účinných lidových prostředků má své výhody:

 • Protože složení je přírodní, alergie na složky nastává zřídka.
 • Nedostatek negativní vliv na vnitřní orgány.
 • Minimální seznam kontraindikací.
 • Stimulace organismu v boji s patologie.
 • Rozpočtový možnost léčby.
 • Možnost použití pro profylaktické účely.

Jak a čím léčit svrab na těle: metody alternativní medicíny

Pro terapii vločka zbavuje se uplatňují různé metody alternativní medicíny. Nejčastěji se používají přípravky na bázi přírodních produktů. Například, pomáhají bříza dehet, popel, petrolej, pivovarské kvasnice, soda a peroxid vodíku, směs Ševčenko, vaječné pomůcky, kamenec. Dobrý efekt dává použití živé a mrtvé, stříbrné vody. Odborníci doporučují osteopathy, urinotherapy, mezoterapie, uložení okluzní obvazy, cedrového sudu.

Birch dehet

V čisté formě se nanáší na stravenky. Po 10-20 minut dehet opláchnout pod proudem teplé vody. Pak kůži, aby setřít čistým hadříkem a naneseme lhostejný masti. Pokud se provádí ošetření vlasové části hlavy, pak se expoziční čas dehtu klesá na 5 minut. Tento postup se provádí jednou za dva dny.

Petrolej

Se nanáší na postiženou kůži v čisté formě.

Pro dosažení výrazného terapeutického účinku se doporučuje kombinovat petrolej s ořechovou extrakt.

Pro tuto zelené vlašské ořechy, zalijeme petrolej a trvají měsíc.

Složení zajišťuje hojení ran.

Se používá při různých druzích dermatitidy.

Peroxid vodíku a soda

Popel

Léčitelé radí léčit lupénku tak: vzít koupel s jídlem a sodou pro změkčení plaku a pak zpracovat postižené oblasti dermis peroxidem vodíku. Postup tráví dvakrát denně. Metoda zmírňuje zánět, svědění, zlepšuje obor váhy.

Pivovarské kvasnice

Pivovarské kvasnice pomáhá aktivovat metabolické procesy a zlepšit stav pacienta. Berou dvakrát denně a za 35 minut před jíst potraviny. Dávkování pro dospělého je rovna 1 lžíce, pro děti – 1 lžička.

Popel

Pro přípravu masti berou na 25 g popela, šípky a dubu, vaječný bílek, 10 g vlaštovičník a 100 g solidol. Všechny ingredience promíchejte a trvají na tom, při pokojové teplotě několik týdnů. Prostředkem denně mazat plaku.

Kamenec

Mají vzhled bílého prášku vyráběného působením na síra-kyselé hliník-draslík kamenec vysoké teploty. Lék se používá jako pudr. To pomáhá zmírnit zánět, suché rány, zastavit krvácení. Uplatňují ho při psoriázou, ekzémy, bércových vředy, dermatitida, lišejník.

Pomůcky s vejcem

Syrové vejce spojují s polévkovou lžící octa a másla rozpuštěného másla.

Ingredience míchá a čisté složení v chlazení fotoaparát na týden.

Po spojených s vymáháním směs naneseme na postižená místa 6 krát denně.

Směs Ševčenko

Spojit 30-40 ml slunečnicového oleje se stejným množstvím vodky. Pevně zavřít kapacitu a intenzivně třást 5 minut. Pít směs najednou.

Živá a mrtvá voda

Pro terapii vločka zbavuje mrtvou a živou vodou uplatňují metody pleťové vody. Nejprve pokožku umýt s mýdlem a parní teplou obklad. Dále navlhčete mrtvou vodou. Později 15 minut stravenky vylije živou vodu. Následujících 5 dnů používají jen živá voda. Postup opakuji až 8 krát denně.

Stříbrná voda

Do vody ponořte stříbro a nechat na den. Pak se koupel s stříbrnou infuze. Někdy se přidává křemík. Doba trvání procedury – hodinu. Po koupeli se doporučuje otřete kůži pylem houby-pláštěnka a smýt po 1,5 hodiny. Ošetření je třeba provádět denně po dobu 10 dní.

Pomůcky s vejcem

Existují i jiné způsoby léčby vločka vyhladoví. Například, urinotherapy – metoda léčení močí. Nevztahují lékárna léky. Denně je třeba vypít 300-400 ml tekutin. To dělají po snídani a večeři.

Dobrý efekt dává osteopatie – manuální účinky na tělo. Pomáhá při léčbě vločka vyhladoví, psoriatické artritidy.

Specialista použije viscerální, myofasciální, lymfatické-drenážní techniky expozice. Postup umožňuje očistit tělo, zlepšit výživu dermis, normalizovat fungování vazivového aparátu a vnitřních orgánů.

Podstatou mezoterapie spočívá v zavedení psoriatické stravenky léků. Po dvou kurzů je dosaženo odolná prominutí. Dobře působí na kůži cedrový sud: kombinace páry a léčivých bylin čistí a léčí, staví práci orgánů. Aktivně uplatňují a okluzní obvazy. Pointa je v tom, že na postiženou kůži se aplikuje mast a shora překrývá gáza segment s celofán.

Nejúčinnější staré ženy ' recepty, které lupenku bojí jako ohně

Ne všechny lidové léky pomáhají při léčbě lupénky. Stojí za to dát přednost osvědčené metody, které mají dobré recenze.

Nejúčinnější recepty:

 • Clacker. Vlaštovičník spojuje s koně šťovík. Přidán dehet. Vše se míchá a nanáší na psoriatické plaku.
 • Vazelína. Mazat dvakrát denně postižené zóny kůže.
 • Husí tuk. Tři polévkové lžíce tuku smíchané s polévkovou lžící drceného kořene saponaria. Rozmazaný, složení plátu každý den.
 • Máslo. Promíchejte teplé rozpuštěné máslo (100 g) s nasekané propolis (5 g). Trvat na tom, filtrovat ji a aplikován na nemocné oblasti.
 • Mořská sůl. Používají se pro přijetí koupele a zábaly.
 • Ocet. Smíchaný ocet s vodou v poměru 1: 3. Navlhčete v roztoku ubrousek a dát ji do deska na minutu.
 • Jód, Zelenka. Tinktury na alkohol ošetřené postižené zóny kůže. Nástroj odstraňuje zánět, schne.
 • Kořen lopuchu. Mleté 20 g oddenky a zalijeme dvěma šálky vařící vody. Trvají hodinu a vzít několikrát denně po konzumaci potravin.
 • Bobkový list. Mleté 30 g sušených bobkové listy a zalijeme sklenicí slunečnicového oleje. Týden trvají na tom, a filtrovat ji. Otřít dvakrát denně psoriatické plaku.

Pomáhá a spiknutí na měsíc. Musíme vzít syrové vejce, rozbít ho do hluboké mísy a vyslovit:

"Tři mniši jdou na široké pole, a s sebou nesou tři křesla. Jedno křeslo pro farnost, druhé – pro klášter, třetí – pro mě. Lupénka, přejde na bílkoviny, bude ten nemocný, a já jsem služebník Boží (jméno), jíst žloutek a být zdravý. Mnich protein patří divoké zvířata. Nemoc se ke mně už nevrátí. Amen."

Než nátěru psoriatické stravenky na rukou a nohou

Manuální účinky na tělo

Jak odstranit plak na nohou a rukou, je vhodné použít speciální masti. Lidové léčitelé doporučují zpracovat pokožku prostředek na bázi žloutků. Potřebujete vařte vejce, žloutky grind, smažit je na pánvi do výběru oleje. Slijeme tekutinu, chladný a rozmazání ji klesající míře do dermis. Dobře pomáhá mast z 50 g síry, 25 g vlaštovičník, 150 g vepřového sádla, 25 g břízy dehtu a 50 g modré skalice. Ingredience promíchejte, vařit 15 minut na mírném ohni. Ochladí prostředkem stěr psoriatické plaku.

Dieta, pomáhá zastavit progresi onemocnění

Odborníci radí, aby nemocný držet dietu Pegano. Její podstatou je v normalizovat kyselina-alkalické rovnováhy díky konzumaci některých potravin. Dovoleno jíst zeleninu, mořské ryby, tvaroh, obiloviny, ovoce, kuřecí maso.

Správná výživa normalizuje metabolismus, práci trávicího traktu, posiluje imunitu. Aby se nemoc k pokroku, je třeba se držet zdravého životního stylu.

Řečtina, Krymská balzám a další léky na rostlinné bázi

Léčitelé doporučují používat Krym a Řecký balzámy s psoriázou. Ty se prodávají v lékárnách, internetových obchodech. Krymská balzám obsahuje naphthalene směs, stopové prvky. Pomáhá při lehké a střední závažnosti patologie. Nanáší se dvakrát denně.

Řecký balzám se používá pro baňkování akutní recidivy. V jeho složení propolis, borovice pryskyřice, pyl a jiné přírodní složky. Nanáší na kůži dvakrát denně. Později půl hodiny po ošetření pokožky se doporučuje vykoupat s tar. Průběh léčby – 3 týdny.

Tajemství tibetské medicíny, které pomohou rychle se zbavit nemoci

Tibetské medicína zkoumá lupénka jako výsledek narušeného rovnováhy tří systémů, které regulují práci těla: žluči, větru a hlenu. Žluč je zodpovědný za trávicí, vítr – za nervový, sliz, protože lymfatický a endokrinní systém. Rovnováha je obnovena komplexní účinky na tělo:

 • acupuncture;
 • fyto-léčbou;
 • bodovým masáž;
 • vakuové terapie.

Kalmyk jóga a osvědčené runy

Kalmyk jóga zahrnuje použití cvičení, je i moudrý. Každá runa symbolizuje vitalitu a pomáhá překonat nemoc.

Osvědčené runy:

 • Lena přátel. Zvedněte ruce a přesunout váhu na pravou nohu. Vdechnout vzduch a představit si, jak do těla proniká zemité energie.
 • Dagaz. Sednout a Odmítají rukama v klíně. Zaměřit se na pocit času.

Můžeme sami vyléčit patologie navždy

Zcela zbavit vločka zbavuje nelze. Lidové techniky, fyzikální terapie a jóga pomáhají zadat nemoc do stavu trvalé remise. Pro úspěšnou léčbu těchto způsobů stojí za to aplikovat nejprve zhoršení patologie.

Recenze pacientů o úspěšné a neúspěšné zkušenosti terapie doma

Recenze pacientů o použití lidových metod léčby lupénky v domácnosti většinou pozitivní. Dobře nemocných jsou vyjádřeny o masti na základě z propolisu, dehtu.

Co se týče dohod na měsíc, urinotherapy a runy, pak se hodnocení nejednoznačné. Někteří si stěžují na to, že pomocí těchto metod, nemoc zhoršil a musel být zacházeno s léky. Lékaři radí, aby se předešlo negativnímu výsledku koordinovat všechny akce s odborníkem, a nesnažte se porazit nemoc ve fázi zhoršení a její komplikace magické rituály, lidovými recepty na pochybné akce.

Proto, léčba lupénky lidových prostředků je třeba provádět po konzultaci s lékařem. V některých případech lékárny bez léků se neobejde. Byliny, nálady a jóga jsou jen součástí komplexní terapie.