Prostředky pro psoriázy

Hlavním úkolem v léčbě lupénky – najít perfektní rovnováhu mezi pohody, délkou času, sil a peněz, které platíte za prostředky od lupénky a fyzioterapie.

Je důležité, aby se výsledný pozitivní efekt na mnoho vyšší, než je vedlejší, nežádoucí účinky léčby. A pak hodně lidí používá hormonální prostředky od lupénky, rád účinků, není třeba přemýšlet o důsledcích: úplnost, odolnost na hormony, zvyšuje náměstí porážky, po krátkém remisi, je vyplavování vápníku z krve, v důsledku toho problémy se zuby.

Pro mnoho pacientů s lupénkou, stačí použít hydratační kosmetiku, které jsou dobře hydratují a vyživují pokožku s vitamíny.

Lupénka

Obvykle léčba lupénky lékaři začínají s místní aplikaci masti, krémy, pleťové vody, ale v domácích podmínkách, může být užíván orálně přírodní prostředky pro psoriázy, například, kořen lopuchu nebo prášek z indického stromu Neem. Je nejlepší používat non-hormonální, přírodní prostředky, vyhnout se různé vedlejší účinky.

Dnes lékárna trh nám nabízí velký výběr různých nástrojů, přírodních a non-přírodních, hodně z toho je těžké najít v běžné lékárně, část z nich Můžete vidět níže. Ještě jeden není špatná volba, je použití lidových prostředků od lupénky, které úspěšně používali naši předkové, není jeden tucet a sto let. Co jen lidé na to přišel z bylin, kořenů, květin: tinktury, odvary, masti a šťávy, vyber co je tvé srdce touží.

Efektivní lék na lupénku

Nejvíce účinné moderní prostředky pro léčbu lupénky, jsou geneticky-inženýrství biologics, které je často nazýván "monoklonální protilátky". Využití biotechnologií při vytváření léků umožnila vytvořit moderní prostředky, které působí více směrově na ohnisko problémů, než tradiční léky.

Bio léky se ukázaly jako vysoce účinné v léčbě kriticky nemocných pacientů s lupénkou. Data přípravky se použijí pouze, pokud jiné metody léčby neposkytují výsledky, protože mají velmi vážné vedlejší účinky, no a samozřejmě z důvodu jeho ceny.

Na druhém místě je nejlepší lék na lupénku, to imunosupresiva. Imunosupresiva stiskněte imunitu, tak imunitu přestane, zaútočit na naši kůži, červené skvrny na těle vyřešit, až do úplného zmizení, ale celkově vzato, jakmile přestal brát drogu, vše se vrátí do normálu. Bohužel ty finanční prostředky a metody léčby, které používá dnes medicína pouze na dobu, na čas odstraní projevy lupénky, jako obvykle, po nějaké době se onemocnění vrací.

Prostředky pro léčbu lupénky

Taktika léčby by měla vypadat, jak po schodech nahoru, od jednoduchých přírodních, není hormonální prostředky k hormonální, pak pilulky, injekce, a pak již systémový léčba imunosupresiva a bio přípravky. Je důležité si uvědomit, prostředek, který pomohl příteli, není určitě Vám pomůže.

No a v nejhorším případě se dá ostření, takže není moc stojí za to věřit hodnocení lidí, zejména neznámé. Pokud používáte ke koupi prostředkem poprvé, pak šíření jim, malém kousku kůže a podívejte se, zda existují negativní reakce. Pokud je to nástroj pro rozhodování uvnitř, pak vezměte menší dávku, než předpokládal.

Přírodní prostředky pro psoriázy

Přírodní prostředky pro psoriázy

V současné době se stále více a více lidí nemocných psoriázou, dávají přednost přírodním prostředkům, tak jak jsou prakticky nemají žádné vedlejší účinky, v porovnání s hormonální léky. Jak se dostat do našeho těla přes kůži, hormony a jiné chim.látky negativně působí nejen na naši pokožku, ale i na celé tělo jako celek. Způsobuje špatné následky, jako je porušování kůry nadledvin, návykové na hormony, zátěž na játra, plísňových a infekčních onemocnění kůže.

Přírodní prostředky, to je síla přírody-byliny, koření, květiny, oleje, extrakty, tinktury, atd. to Vše je velmi dobře pomáhá proti lupénky, pokud dodržovat dietu a určitý způsob života. Vždyť naši prarodiče a pra-prarodiče, nějak žili a byli léčeni bez pilulek, a lidstvo jak známo jeden milion let. Jednou jsme žili až do této doby znamená, žít a léčit se lze bez pilulek a zemědělské společnosti. Národ se probouzí a začíná chápat, co je nejlepší lék na to, které sama příroda dala nám na této zemi.

Hloupé je samozřejmě zcela se vzdát všech lék prostředků, protože jsou případy, kdy, nahradit je není čím. Ano a někteří lékaři potvrzují, že některé přírodní prostředky, možnost moderní tablety a injekce. Pokud se podíváte na návod na léky a různé prostředky, pak můžete vidět ve složení, přírodní složky, jako například výtažky z bylin a kořeny. To je nejlepší potvrzení účinnosti naší matky přírody.

Živé je třeba léčit živé. Jak říkala jedna babička, jestli dát kráva spoustu pilulek, pak kráva zemřít. A pokud dát hromadu trávy, je to kráva, dá kašičky a bude fed. Pokud zasadit tablet do země, ani co z toho vzejde. A pokud se zasadit zrnko, dostanete nový život. Začněme přehled přírodních prostředků proti lupénky.

Extrakt z kořene lopuchu s psoriázou

Prostředek je extrakt z kořene lopuchu - koncentrovaná šťáva z čerstvého kořene lopuchu, shromažďovány v květnu. Kořen lopuchu má diuretikum, protihorečný, protizánětlivé a baktericidní účinek, stimuluje metabolismus.

To zvyšuje obsah glykogenu v játrech, má choleretic účinky, posiluje antitoxický funkci jater.

Výtažek z kořene lopuchu brzdí růst zhoubných nádorů, zlepšuje složení krve a moči. V podobě opláchněte, pleťové vody a tření ho předepisují při zánětlivých procesech sliznic dutiny ústní, ekzémy, seborrhea, akné.

Indikace:

Doporučuje se pro prevenci a posílení účinku léčebná terapie.

 • otravy různými toxickým látkami;
 • jídlem náhradníci alkoholu, při kocovinu;
 • poruchy lipidů, sacharidů, vody a soli výměnu;
 • onemocnění trávicího traktu;
 • revmatismus, dna, diabetes, obezita, ateroskleróza;
 • kožní onemocnění (furunkulóza, ekzém, alergické dermatitida);
 • hnisající rány, popáleniny různého stupně;
 • infekční onemocnění, v doprovodu horečkou, jako motrin prostředky;
 • onkologických onemocnění.

Složení: koncentrovaná šťáva z květnového kořene lopuchu.

Na phytocomplex

Na phytocomplex s psoriázou

Na phytocomplex s psoriázou - prostředek pro péči o pleť při onemocnění lupénkou. Přírodní složky vylučují nežádoucí účinky.

Použití komplex, Se mírně zotavuje práci centrálního nervového systému, gastrointestinálního traktu, odnést odlupování a svědění v problémových oblastech kůže. Absence kontraindikací umožňuje použití za všech přidružených onemocnění a v každém věku.

Komplex zahrnuje:

 • fyto-lázně(10 koupelí)
 • dva druhy čajů(ranní i večerní, na měsíc použití)
 • Unikátní přírodní krém na bázi naftalen ropy, olejů a vitamínů
 • polifepan

Celý komplex je určen na měsíc používání, ale krém v případě potřeby je možné zakoupit.

Křemík s psoriázou

Křemík s psoriázou - léčí kožní onemocnění, otravy, eliminuje pálení žáhy. Křemík je základní prvek flexibilních struktur v našem těle: chrupavkové tkáně, pojivové tkáně, cév, zažívacího ústrojí, šlach. V 19 století francouzský chemik a mikrobiolog Louis Pasteur předpověděl velkou budoucnost křemíku v terapii.

Nedostatek křemíku v těle, může být příčinou anémie, diabetes, kožní poruchy, vypadávání vlasů, vzniku problémů s klouby, tvorby kamenů. Na pokožku a vlasy představují největší obsah křemíku.

Při jeho selhání došlo nezdravé kůže, lámavé nehty, nudné, tenké vlasy. Při směnných procesech, odehrávajících se v kostech, křemík se podílí na tvorbě kostní hmoty.

Křemík představuje přírodní rostlinné stravy, udělal z jarní přeslička, který polního.

Způsob aplikace: přípravek je určen pro dospělé. Přijímají po jídle, 1 až 3 kapsle denně.

Ostropestřec mariánský v kapslích s psoriázou

Ostropestřec mariánský kapsle s psoriázou - silný hepatoprotector. Ostropestřec mariánský je považován za silný léčivých rostlin k léčbě nemocí jater: cirhóza, žloutenka, porazí ji od pití alkoholu, léky, toxiny, záření.

Má protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Zlepšuje stav kožních příkrovů, v dermatologii ostropestřec mariánský se používá k léčbě vitiligo, lupénka, plešatost, akné.

Ostropestřec mariánský obsahuje přírodní látku silymarin je směs glykosidů (silybin, silydianin, silychristin), která především pomáhá v játrech provádět detoxikace funkce, včetně prostřednictvím zlepšení úrovně antioxidační ochranu.

Konečně, ostropestřec mariánský má příznivý vliv na trávení, protože dostatečné množství žluči poskytuje úplné trávení tuků a optimální vstřebávání tuku rozpustné vitamíny.

Kořen pampelišky se používá k léčbě onemocnění jater, jako prostředky, které snižují množství cholesterolu v krvi. Kořen obsahuje velké množství vitamínů A, b, C a E, a také bohatý na draslík, vápník, sodík, obsahuje fosfor a železo. Kořen pampelišky je zapotřebí trpícím chronickou hepatitidou.

Extrakt artyčoku - silný hepatoprotector, tj. v něm obsažené aktivní látky chrání buňky jater působením toxinů. Pomáhá při trávení, snižují nadýmání a normalizuje činnost střev.

Složení: výtažky semen ostropestřce, kořen pampelišky, list artyčoku.

Tinktura Sophora japonské od lupénky

Tinktura Sophora od lupénky - aplikace Sophora japonské příznivý účinek na hematopoetického systém celého organismu a složení jeho krve. Mechanismus terapeutického působení u Sophora japonské medicíně chápáno ne až do konce.

Prostředky z Sophora japonské, mají hojení ran vlastnosti, urychlují regeneraci tkání, snižuje propustnost a křehkost kapilár, zvyšují schopnost těla absorbovat askorbová kyselinu.

Je prokázáno aktivní baktericidní účinek proti zlatý aureus a escherichia coli.

Tinktura Sophora japonské platí:

 • Při všech nemocech cév, včetně pro prevenci krvácení, ateroskleróza, hemoroidy, zvýšený krevní tlak, problémy se srdcem.
 • Při problémech je infekční povahy: vřed žaludku a dvanácterníku, v počáteční fázi tuberkulózy plic, paraproctitis, úplavice.
 • Pro čištění krve, proto se doporučuje zejména při psoriázou, červené lupus, ekzému a jiných kožních problémech.
 • Pro vylučování toxinů po dlouhou léčbu chemickými léky.

Venkovní použití:

Tinktura Sophora používají k léčbě bércových vředů, ran, popálenin, proleženin; při plešatost, zánět vedlejších nosních dutin, vaří a carbuncles, houba, ekzém, lupus, periodontální onemocnění, paraproctitis, psoriázou, mastitidy, mastitidy.

Berou tinktura dovnitř

Na 1 hod. l. 3 krát denně na 50-100 ml vody před jídlem. Mít kurz ne více než 5-6 měsíců.

Ořech

Tinktura z vlašských ořechů s psoriázou

Tinktura z vlašských ořechů s psoriázou - vlašské ořechy mléčné zralosti, získané na konci června, jsou spíž nejužitečnější pro lidské tělo látek: jódu, nenasycených mastných kyselin, soli draslíku, vápníku, železa, hořčíku, kobaltu, fosforu, vitamínů C, B1, B2, B8, E, PP, karoten, tříslovin, organických kyselin, bílkovin, esenciální oleje, flavonoidy. V odvětví ovoce obsahuje také unikátní alkaloid juglandin.

Tinktura ořešák má širokou škálu opatření: celkově posilující, protizánětlivé, baktericidní, hojení ran, čistič krve, choleretic, proti parazitům, hepatoprotectorное, antiatherosclerotic, řešení, protinádorové.

Vlašskými ořechy oříškem léčili nemoci zažívacího traktu, štítné žlázy, kardiovaskulární systém. Je prokázáno, že ořech aktivuje mozkovou činnost, zlepšuje krevní oběh a paměť, zvyšuje intelektuální schopnosti. Kromě toho, ořech-je nejbohatší přírodní zdroj jódu a vitamínů.

Indikace k použití tinktury ořechu:

 • Snížená funkce štítné žlázy, nedostatek jódu, beri-beri,
 • zvýšená únava, anémie, prsu, fibroadenom prsu,
 • revmatismus, artritida, artróza, osteochondróza, diatéza,
 • ekzém, dermatitida, ekzém, lupénka,
 • lupus, plísňové kožní léze, zánětlivé procesy gastrointestinálního traktu,
 • adnexitis, děložní myomy, ženské a mužské neplodnosti, glomerulonefritidy,
 • ateroskleróza, hypertenze, tromboflebitida,
 • choroby krevní a lymfatický systém (včetně leukémií), diabetes mellitus 2-tého typu,
 • nervozita a podrážděnost, parazitární infekce (worm parazitární onemocnění), benigní a maligní nádory.