Léčba lupénky může uskutečňovat pomocí podaných léků

Lupénka patří k chronickým onemocněním, které při správně vybrané léčbu zastavit na dlouhou dobu. Obvykle, odborníci doporučují používat adekvátní léčba léčba, která umožňuje nejen odstranit nepříjemné pocity z nemoci, ale také způsobit hojení a vyrovnání pleti. K dnešnímu dni, tam je několik výhledem léků, které jsou předepsány nemocný při diagnostikována psoriázou.

Gel

Masti při léčbě lupénky

  • Hormonální masti snižují zarudnutí a svědění. Jsou používány v mnoha případech, kdy pacientovi byla diagnostikována lupénka. Nejsou vhodné pro dlouhodobou léčbu, je doporučeno použít ne více než sedm dní, aby být návykové a hormonální abnormality v kůži. Získávají prostředky na tenké vrstvě v malém množství dvakrát denně. Po použití je pacient uvádí výrazné snížení zarudnutí a svědění, regenerace kožního krytu se spustí během 2-4 dnů. Po týdnu aplikace stojí za to jít do více šetřící masti, spreje a krémy. Je přísně zakázáno používat během těhotenství a období kojení.
  • Mast s přídavkem kyseliny salicylové, je silný dezinfekční prostředek. Ale při použití masti stojí za to být opatrný, protože to může výrazně přesušení kožní kryt. Naneseme mast v takové podobě, také dvakrát denně. Je vhodné kůži pre-čištění pomocí jakékoliv mýdlové základy, opláchněte postižené umístění a otřete ji měkkým ručníkem nebo papírové ubrousky. Přes čtvrt hodiny způsobit mast a nechte na kůži. Při akutní potřebě mast může být přijat k použití během ložisko dítě za předpokladu lékařské kontroly. Mast se vztahuje k non-hormonální léky.
  • Gel pro vnější aplikace. Domácí použití lék na děti po dvou letech, pokud to vyžaduje stav pacienta. Použít gel je třeba jednou denně, ale za týden nelze použít více než jeden trubice masti, aby se vyprovokovat dávkování. Doba trvání kurzu terapie nesmí přesáhnout více než 14 dní. Pokud lupénka projevil postižené partie na obličeji, použít gel může trvat pouze jeden týden. V ostatních případech postižený může zvýšit vyrážka. Při některých formách onemocnění pomocí gelu mohou překrývat denní sterilní obvazy.
Gel od lupénky

Spreje s psoriázou

Sprej c obsah vinné a máta digestoře, užitečných esenciálních olejů. Můžete použít sprej i během těhotenství a nezletilým pacientům. Stříká sprej dvakrát denně s odstupem na 15-17 cm. Určitě dávej pozor, aby po jeho použití látky byl jen na postižených místech. Pokud se produkt dostal na zdravou pokožku, je třeba, otřete ji vlhkým hadrem. Z důvodu přítomnosti olejů a esenciálních extraktů na těle mohou zůstat mastné stopy, že je třeba vzít v úvahu při léčbě lupénky na těle. I přes svou účinnost, sprej má vysokou hodnotu a ne vždy může být zakoupen pacienty. Doba trvání kurzu-až do úplného vyléčení a odstranění příznaků.

Pilulky při léčbě lupénky

Pilulky jsou používány pro rychlé obnovení normálního růstu buněk epidermis, že je vysvobodí od puchýřky, papuly a váhy. Používá se pouze na poslední fázi vývoje lupénky. Při tomto schématu léčby je velmi specifická. Pacient může být přiřazen jeden vstupní týdenní dávkování v 10-25 mg aktivní látky. V případě potřeby silnějšího léčby pacient užívající 2,5 mg každých 12 hodin třikrát v týdnu. Délka terapie výhradně individuálně. Nesmí používat děti a těhotné ženy.