Jak vypadá lupénka počáteční fázi: foto

Pacientům dermatologa dobře obeznámeni fázi lupénky, foto symptomatologie onemocnění pro ně zvyklí. Lidé, kteří trpí delší dobu pryč z tohoto onemocnění mají obrovský zavazadla znalostí. Jsou citlivě odkazují na jejich zdraví a snaží se dodržovat předpisy, aby se kožní kryt není silně utrpěl při relapsy psoriatické nemoci.

Stravenky

Jak vypadá lupénka počáteční fázi

Původně u nemocných se slaví náhlý výskyt načervenalé vyrážky na rukou, nohou, lokty trup a části hlavy, zakrytou vlasy. Při manifestaci onemocnění u malých dětí, příznaky mohou být zaměněny za diatéza. Někdy se dítě začíná aktivně léčit alergickou reakci. Manifestace symptomů u dětí mohou být zjištěny v atypické místech. Obvykle nemoc postihuje oblasti, které jsou nejčastěji vystaveny tření oblečením.

Samozřejmě, vychytralost onemocnění spočívá v tom, že správná diagnóza není vždy včas. A mezitím se od správné rozhodnutí lékaře záleží další výsledek nemoci. Při rychle za předpokladu, pomoc lupénka může ustupovat na dlouhou dobu.

V podobě primárního prvku je zkratka zit červeno-růžové barvy, který má jasné hranice a zaoblený tvar. Stravenky jsou pokryty šedou váhy, které lze snadno oddělit. V místě vadného procesu poukazují na to zánět, dermální úrovni porostech jsou může být zobrazil otok. Často vzdělávání specifický vyrážka doprovázena silným svěděním.

Aby se přesně diagnostikovat nemoc, aby se škrábání papuly. Při této manipulaci se projevují charakteristické příznaky, které se nazývají psoriatické jakýsi trojúhelník.

 1. Fenomén stearová skvrny. Pokud poškrábat deska, její povrch bude bílé barvy, a vloček, jenže ji oloupat. Místo zpracování bude připomínat kapku stearin, kterou pečlivě vtírá.
 2. Fenomén termální fólie. Pokud skřípání dlouho, pak po odstranění váhy dermální úrovni porostech jsou dobře viditelné načervenalé povrch.
 3. Fenomén krevní rosy. Dlouhý mechanický kontakt s papule provokuje vzdělání je velmi malé kapičky krve. Tento znak mluví o tom, že u pacienta jsou přítomny punktátu krvácení.
Fenomén krevní rosa

V některých případech projev lupénky na počáteční fázi doprovázen přítomností exsudativní komplikací. To znamená, vloček nasát serózní kapalina a tvořit hrubý kůry na problémových místech. Při odstranění tohoto defektu zůstává pláč kůže ostrůvek.

Nebezpečí spočívá v tom, že jako bolest jsou schopny proniknout bakteriální infekce druhého typu. Průběh onemocnění se vyznačuje tvorbou plaků působivé velikosti, které postihují velké plochy těla pacienta.

Fáze lupénky

Při psoriatické nemoci u pacientů slaví 3 fáze vývoje:

 1. Postupující. Začátek onemocnění bývá velmi rychlý, náhle kožní kryt dot vyrážky nodulární typu. Velikost je méně špendlíky hlavy. Na horní části každé papuly vidět stupnice šedé barvy. Jak šíření psoriázy, kožní vyrážka se začne zvyšovat, vzniká zesílený svědění, odkud přichází plaku. Z důvodu možného mokrého stavu zanícené pozemku k onemocnění, často se připojí infekční porážka.
 2. Lůžková. Po časovém intervalu zanícené uzliny přestanou vyvíjet. Oni nezmizí, ale vzdělávání nových pařenišť není slaví. Na plakety se mohou objevit v corku, zánětlivý proces chybí.
 3. Regressing. Začíná závěrečná cyklus onemocnění, nelze zaměňovat s oživení. Proces může projevit znovu, jakmile vznikne provokující faktor. Resorpce a snížení plaku dochází od poloviny vzdělávání, protože do konce roku fázi u pacienta na kůži mohou být prsteny, nebo jiné zvláštní formy. Poměrně brzy zmizí všechny papuly, a od zánětu a svědění nezůstane stopa.

Na rukou

Progresivní fáze

Původně dermální úrovni porostech jsou patrné jasné papuly jasný odstín, mohou být vlhké, a jsou pokryty stříbrnými váhy. Bolest pozemek je omezený, je na něm patrný otok a projev překrvení. Pacient si stěžuje na konstantní svědění v místě léze. Poukazuje na to, že problém lokalizované na té části dlaně nebo lokty na ohybu.

Dále u pacienta dochází stabilizace procesu, nové ložiska lupénky není nahraný. Vloček se vztahují na celý povrch problémové místa. Kožní závoje mají světlý odstín, místy ředění. Tato fáze může trvat jeden měsíc.

Po každé nové opakující se procesu projev psoriatické nemoci zesílit. Nemoc, která udeřila rukou pacienta, může vést k impozantní drsnost a ztluštění kožního krytu v místech vadného procesu.

Na nohou

Vznik onemocnění začíná s tvorbou pupínky, které jsou pokryty jemným váhy. Při progrese lupénky slaví sloučení papuly a tvorbu nových zanícené místa. Aktivní vývoj problému je doprovázen působivou svěděním.

Při akutní průběh nemoci kožní problémy začínají rozvíjet v místech poranění kožního krytu. Při této dlouhodobé papuly mohou být neaktivní, se liší pouze peeling.

Přechod do stacionární fáze se liší ukončení vzdělávání nových projevů nemoci, problémové úseky téměř úplně padají vloček. Tam, kde dříve byly papuly, slaví jiná pigmentace.

Útok regresivním fázi znamená zlepšení stavu pacienta. Psoriatické plakety jsou téměř úplně zmizí, svědění a odlupování dermální úrovni porostech jsou k dispozici.

Na hlavě

Když lupénka se začíná rozvíjet, pak pacient uvádí, že na okraji vlasové části hlavy se objevují zanícené oblasti. Na nich je přítomen loupání, plakety bude rychle přibírat na velikosti. Při tomto je možné celé desky problémových míst, viditelné v oblasti čela.

Na rukou

Přes měsíc u pacienta růst nových plakety není slaví, ale staré začnou usilovně potvrzen váhy. Tak jako problém lokalizované na celém povrchu hlavy, někteří mylně považovat tento znak za lupy.

Při adekvátní terapii lze za několik měsíců zcela zastavit příznaky a léčit problémové místa.

Pravidla léčby v domácích podmínkách

Na dnešní den nutně provádět léčbu lupénky v prostředí nemocnice). Moderní medicína může nabídnout mnoho metodik, které umožňují zastavit projev nemoci v domácích podmínkách. Tím více, že psoriatické nemoc nezmizí úplně, ale pouze přejde do fáze remise.

Cílem prováděných manipulace – jedná se o kontrolu toku lupénky a zvýšení období bez výskytu exacerbací.

Pro ošetření jsou vhodné tyto formy léků:

 • krémy nebo šampony;
 • bylinné čaje nebo koupele s přidáním poplatků;
 • uv-záření.

Získat výrazný terapeutický efekt prováděné terapie, pacient je třeba držet se určitých pravidel:

 1. Všechny předepsané léky by měly být použity podle schůzky, bez odchylky od plánu na přijetí.
 2. Pokud chybí silná příznaky onemocnění, pak je možná léčba světlem prostředky rostlinného původu. Za předpokladu, že během nemoci je definováno, jako je těžké, nutný příjem léků s obsahem hormonů.
 3. Kůže v místech vadného procesu musí být dostatečně hydratované.
 4. Na hlavě
 5. Krusty plaky postupně stanou měkčí, je třeba včas odstranit, pokud se vzdálil od kožního krytu. Při pravidelném čištění zanícené pozemku od váhy vstřebávání léčebných forem se bude dít nejdříve.
 6. V domácích podmínkách se předpokládá léčba zjednodušující schémata. Komplexní terapie, která zahrnuje několik léků a mastí, se nedoporučuje.
 7. Mezi kurzy by měl projít v krátkém čase, obvykle přestávce je schopen dosáhnout až 12 měsíců.
 8. Při psoriatické onemocnění u dítěte je nutné vyloučení faktorů, které mohou vyvolat relapsu. Někdy léčebný účinek je dosaženo dodržování dietní jídla.
 9. Onemocnění vyžaduje pozorování, proto je nutné pravidelně navštěvovat specializovaná centra. Při tomto taktika léčby by měla být projednány s dermatologem, po kterém jsou provedeny případné úpravy.